Eskikale Mah. Bankalar Cad. 1. Park Sok. Orhan İş Merkezi
A Blok, Kat:1, No:103, Merkez / Sivas
P.Tesi - C.Tesi : 08:30 - 18:00

PROJE TEKLİFİ
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

 

Ersoy Harita, harita ve inşaat işleri için profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

 

VİZYON

Ersoy Harita ve Mühendislik olarak vizyonumuz; doğru ve güvenilir ölçüm çözümleri sunan, Türkiye genelinde öncü bir mühendislik, haritalama ve coğrafi veri sağlayıcısı olmaktır.

Bu vizyonumuzu gerçekleştirmek için; teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor ve çeşitli sektörlerdeki müşterilerimiz için ihtiyaçlarına uygun, yenilikçi ve kaliteli mühendislik hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

Amacımız; kalite ve mükemmellik taahhüdümüzü sürdürürken yeteneklerimizi sürekli olarak büyütmek ve genişletmektir.

 

MİSYON

Ersoy Harita ve Mühendislik olarak misyonumuz; müşterilerimize en son teknolojiyi ve sektördeki en iyi uygulamaları kullanarak kapsamlı, doğru ve güvenilir ölçme ve mühendislik çözümlerini sağlamaktır.

Bu hedefler doğrultusunda; sosyal sorumluluğumuzun farkında olarak, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve alanımızdaki yeniliklere entegre oluyor, kullanıcı dostu ve etkili çözümler geliştiriyoruz.

Üstün müşteri hizmeti sunarak, müşterilerimizle karşılıklı güven ve saygıya dayalı güçlü ilişkiler kurmaya ve hizmetlerimizden tam memnuniyetlerini sağlamaya kararlıyız.

 

WhatsApp Support
WhatsApp